Hakkımızda

Sohbet sektöründe 11 yıldır kesintisiz hizmet veren, yılların verdiği tecrübeyle kullanıcılarını karşılayan bir anlayışa sahibiz. Ziyaretçilerimize ve üyelerimize en kaliteli sohbet servisini sağlamak için uzman bir kadro ile çalışmaktayız. Birbirinden değerli yöneticilerimiz ile her zaman kayıtlı üyelerimize ve kullanıcılarımıza güvenli bir ortam sağlamak için sürekli kendimizi geliştirmekteyiz.

Vizyonumuz

Chat ve sohbet sektöründe Türkiye’nin bir numaralı arkadaşlık ve sohbet sitesi olmak.

Hem Türkiye hem Avrupa ülkelerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımızın kaynaşıp ve tanışmalarına olanak sağlayan bir teknolojiye ve Türkiye Cumhuriyeti Yasa ve Kanunlarına bağlı yönetim anlayışımız ile değerlerimize, kişilerin örf ve adet gelenek göreneklerine saygılı bir şekilde hizmet vermeyi vizyon edinmekteyiz.

Değerlerimiz

Ziyaretçi odaklı; dürüst ve şeffaf, yenilikçi, yaratıcı, takım çalışmasına inanan, yönetim ekibini sürekli geliştiren bir anlayış ile sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza önem verip, en iyiyi sunabilmek için hizmet vermekteyiz.

Sorun yaşayan veya destek isteyen kullanıcılar için 7/24 destek imkanı sunmaktayız. Yaşayacağınız tüm sorunlar için lütfen iletişime geçiniz.

Sohbet esnasında yaşadığınız sorunlar için tarafımızca seçilmiş ve eğitim almış sohbet odaları yöneticileri bulunmaktadır. Sohbet alanından yönetici ikonu tanımlanmış kullanıcılardan destek alabilirsiniz.